Dárky pro psy

Něco na (mlsný i čistý) zub

Psi jistě ocení něco na zub a vy zase to, že vám nerozkouše nové body nebo dětské hračky… Sušené maso psa zabaví a zároveň mu vyčistí zoubky. Nebo vyzkoušejte pamlsky z bůvolí kůže, ochutnávku však nechte raději psovi.

Miska pro psy žijící venku

Co takhle vyhřívaná miska pro psa, která zabrání tomu, aby v zimě voda zmrzla a vařené jídlo hned vystydlo? Za nás je to skvělá vychytávka pro psy žijící venku.

Automatické krmítko pro psy

Má váš pes v hlavě zabudovaný budík, díky kterému přesně ví, kdy má dostat večeři? Vroubek si u něj uděláte, když ji nedostane včas, proto psovi pro všechny případy raději pořiďte automatické krmítko pro psy nebo automatický dávkovač na krmení.

GPS obojek jako ochrana před ztrátou psa

Bojíte se zaběhnutí psa za zvěří či za hárající fenou? Kupte mu GPS obojek, pomocí kterého ho jednoduše vysledujete.

Pláštěnka do deštivého počasí

Venčení psa je potřeba za každého počasí, aby váš pes nebyl překvapený z deště, navlékněte mu psí plášťěnkupláštěnka pro malé psy, pláštěnka pro střední psy a pláštěnka pro velké psy.

Psím pisoárem k čistšímu prostředí

Vadí vám očůrané stromky a květiny na zahradě? Pořiďte pejskovi psí pisoár. Jednoduše se umístí do venkovního prostoru tam, kde chcete šetřit prostředí.

Kéž by ty míčky někdo házel na nás…

Miluje váš pes házení míčku a vás už to vytáčí k nepříčetnosti? Kupte si/mu automatický vrhač míčků. Ušetří vám ruce i nervy.

Horko? Pomůže psí bazén 

Letní období s vysokými teplotami jsou pro psy velmi náročné. Kupte pejskovi bazén pro psy na zchlazení a když bude nejhůř, můžete se v něm koupat s ním.

Perfektně čisté tlapky bez námahy? Čistič tlapek!

Jak zajistit, aby měl pes opravdu čisté tlapky po příchodu z venku v blátivém období? Nebaví vás mu tlapky několikrát denně omývat? Na to tady máme skvělou vychytávku pro psy – čistič tlapek pro malé pejsky a čistič tlapek pro střední a velké psy. Stačí jen teplá voda a tlapky jsou krásně čisté.

Chlupy všude? Skoncujte s nimi!

Jako chovatelé psů nemůžeme dopustit na hřeben tzv. furminátor. Nevíme sice, kdo ho vymyslel, ale byl to koumák. Furminátorem se srst krásně vyčeše a zbaví starých chlupů, kterou byste bez jeho pomoci sbírali po bytě 🙂 Furminátor pro psy malého vzrůstu nebo pro furminátor pro psy velkého vzrůstu. Pokud máte chlupy na oblečení, jednoduše se jich zbavíte pomocí válečku na chlupy.

Cestovní miska pro psa – pomocník na cesty

Cestujete se svým psem a jeho potřeby vám zabírají většinu zavazadla? Co takhle psovi pořídit vychytávku zvanou  silikonová skládací miska pro psa? Dá se využít na vodu i na granule. Má dokonce i praktické víčko.

Zatočte s klíšťaty

Z tohohle dárku psi asi moc mít radost nebudou, ale co, je to potřeba! V období sezóny klíšťat se bez správné pinzety na klíšťata prostě neobejdete. Samozřejmě je lepší přisátí klíštěte předejít vhodnými antiparazitiky pro psy.

Designový pelíšek, který nemá kdekdo

Jistě má váš pes nějaký psí pelíšek, ale má takový psí pelíšek, který je ručně vyřezávaný a hodí se k designu vašeho bytu? Že ne? To je dnes ovšem nutnost, designové psí pelíšky vybírejte tady.

Psí kočárek pro starší a nemocné psy

Je váš pes starý nebo nemocný, nemůže chodit a vy ho chcete brát na delší vycházky s sebou? Pořiďte mu psí kočárek. Pes se bude pohodlně vozit a vy spálíte i nějakou tu kalorii navíc 😉

Za čisté vozidlo bez chlupů

Vozíte psa často v autě na zadních sedačkách a vadí vám psí chlupy zapíchané do sedačky? Řešením může být potah na zadní sedadla.

Pamlskovník na psí pamlsky

Dáváte si pamlsky pro psy do kapes a zůstává vám v nich potom spousta drobků? Bodejť by ne, na pamlsky existují speciální kapsičky pamlskovníky. Ušetří vám spoustu práce a poděkuje vám i vaše pračka.

Pro zdravé klouby psů

Aby mohl být váš čtyřnohý kamarád aktivní dlouhé roky, je potřeba pečovat i o jeho klouby. Výživa kloubů psů je hlavní doménou firmy Alavis. Jistě ji znáte, možná někteří z vás sami jejich výrobky na klouby užíváte. Firma se kromě péče o klouby psů specializuje také na péči o srst, kůži, zuby a imunitu.

A v neposlední řadě dárky pro milovníky psů

Co takhle polštář, hodiny nebo ceduli s daným plemenem psa? Jukněte sem a vybírejte.

Pro domácnost bez chlupů

Bohatí lidé mají na oblečení visačky drahých značek a ti šťastní na něm mají chlupy. Nesouhlasíte? V tom případě se vám bude určitě hodit podlahový lepící váleček na chlupy.

Říjen 2020
Po Út St Čt So Ne
     
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031