Dárky pro psy

Něco na (mlsný i čistý) zub

Psi jistě ocení něco na zub a vy zase to, že vám nerozkouše nové body nebo dětské hračky… Sušené maso psa zabaví a zároveň mu vyčistí zoubky. Nebo vyzkoušejte pamlsky z bůvolí kůže, ochutnávku však nechte raději psovi.

GPS obojek jako ochrana před ztrátou psa

Bojíte se zaběhnutí psa za zvěří či za hárající fenou? Kupte mu GPS obojek, pomocí kterého ho jednoduše vysledujete.

Identifikační známka pro psy (DogID)

DOGID.cz Jediná známka pro psy, která necinká!250x250

Vyvléká se vám váš pes z obojku nebo vás irituje, jak jeho psí známka při každém psím pohybu zacinká? Řešením je psí známka dogID, která se skládá ze dvou částí, ze silikonového proužku s očky a nerezového štítku, na kterém je gravírováný text vytvořený pomocí laseru. Obsahuje tedy vaše kontaktní údaje pro případ, že by se vám pes zaběhl. Z této známky se nevyvlékne, zároveň psa neškrtí, netíží a dobře velmi vypadá. Obojek disponuje reflexním proužkem a je na něj možné připnout malé LED světýlko pro usnadnění nalezené psa ve tmě. Obojky dogID jsou k dodání ve dvou velikostech, sednou tedy jak velkému, tak malému psovi.

Miska pro psy žijící venku

Co takhle vyhřívaná miska pro psa, která zabrání tomu, aby v zimě voda zmrzla a vařené jídlo hned vystydlo? Za nás je to skvělá vychytávka pro psy žijící venku.

Automatické krmítko pro psy

Má váš pes v hlavě zabudovaný budík, díky kterému přesně ví, kdy má dostat večeři? Vroubek si u něj uděláte, když ji nedostane včas, proto psovi pro všechny případy raději pořiďte automatické krmítko pro psy nebo automatický dávkovač na krmení.

Online psí škola

Nebaví vás se psem chodit na výcvikové hodiny na cvičák, ale potřebovali byste s jeho chováním něco udělat? Ideální možností pro vás je online psí škola, díky které hravě vychováte štěně, vycvičíte psa či ho odnaučíte nežadoucímu chování, kterým vás doslova vytáčí. Takže taková online škola pro psy jsou rovnou dva dárky v jednom, co říkáte?

Střihací strojek pro psa

Platíte pravidelně spoustu peněz za ostříhání svého psa? Co si ho zkusit ostříhat doma? Velkou nabídku střihacích strojků pro psy najdete zde.

Kamera pro psa

Zajímá vás, co váš pes dělá, když nejste doma? Nebo byste rádi natáčeli svět z jeho pohledu? Nic není problém, zkuste psí videokameru.

Pláštěnka do deštivého počasí

Venčení psa je potřeba za každého počasí, aby váš pes nebyl překvapený z deště, navlékněte mu psí plášťěnkupláštěnka pro malé psy, pláštěnka pro střední psy a pláštěnka pro velké psy.

Psím pisoárem k čistšímu prostředí

Vadí vám očůrané stromky a květiny na zahradě? Pořiďte pejskovi psí pisoár. Jednoduše se umístí do venkovního prostoru tam, kde chcete šetřit prostředí.

Kéž by ty míčky někdo házel na nás…

Miluje váš pes házení míčku a vás už to vytáčí k nepříčetnosti? Kupte si/mu automatický vrhač míčků. Ušetří vám ruce i nervy.

Horko? Pomůže psí bazén 

Letní období s vysokými teplotami jsou pro psy velmi náročné. Kupte pejskovi bazén pro psy na zchlazení a když bude nejhůř, můžete se v něm koupat s ním.

Perfektně čisté tlapky bez námahy? Čistič tlapek!

Jak zajistit, aby měl pes opravdu čisté tlapky po příchodu z venku v blátivém období? Nebaví vás mu tlapky několikrát denně omývat? Na to tady máme skvělou vychytávku pro psy – čistič tlapek pro malé pejsky a čistič tlapek pro střední a velké psy. Stačí jen teplá voda a tlapky jsou krásně čisté.

Chlupy všude? Skoncujte s nimi!

Jako chovatelé psů nemůžeme dopustit na hřeben tzv. furminátor. Nevíme sice, kdo ho vymyslel, ale byl to koumák. Furminátorem se srst krásně vyčeše a zbaví starých chlupů, kterou byste bez jeho pomoci sbírali po bytě 🙂 Furminátor pro psy malého vzrůstu nebo pro furminátor pro psy velkého vzrůstu. Pokud máte chlupy na oblečení, jednoduše se jich zbavíte pomocí válečku na chlupy.

Cestovní miska pro psa – pomocník na cesty

Cestujete se svým psem a jeho potřeby vám zabírají většinu zavazadla? Co takhle psovi pořídit vychytávku zvanou  silikonová skládací miska pro psa? Dá se využít na vodu i na granule. Má dokonce i praktické víčko.

Zatočte s klíšťaty

Z tohohle dárku psi asi moc mít radost nebudou, ale co, je to potřeba! V období sezóny klíšťat se bez správné pinzety na klíšťata prostě neobejdete. Samozřejmě je lepší přisátí klíštěte předejít vhodnými antiparazitiky pro psy.

Designový pelíšek, který nemá kdekdo

Jistě má váš pes nějaký psí pelíšek, ale má takový psí pelíšek, který je ručně vyřezávaný a hodí se k designu vašeho bytu? Že ne? To je dnes ovšem nutnost, designové psí pelíšky vybírejte tady.

Psí kočárek pro starší a nemocné psy

Je váš pes starý nebo nemocný, nemůže chodit a vy ho chcete brát na delší vycházky s sebou? Pořiďte mu psí kočárek. Pes se bude pohodlně vozit a vy spálíte i nějakou tu kalorii navíc 😉

Za čisté vozidlo bez chlupů

Vozíte psa často v autě na zadních sedačkách a vadí vám psí chlupy zapíchané do sedačky? Řešením může být potah na zadní sedadla.

Pamlskovník na psí pamlsky

Dáváte si pamlsky pro psy do kapes a zůstává vám v nich potom spousta drobků? Bodejť by ne, na pamlsky existují speciální kapsičky pamlskovníky. Ušetří vám spoustu práce a poděkuje vám i vaše pračka.

Portrét psa pro jeho majitele

Chcete mít doma originální portrét svého psa nebo ho věnovat jako dárek? Navštivte web www.baklart.cz a objednejte si jedinečnou kresbu pastelkami.

A v neposlední řadě dárky pro milovníky psů

Co takhle polštář, hodiny nebo ceduli s daným plemenem psa? Jukněte sem a vybírejte.