Dárky pro kočky

Hračky pro kočky a něco navíc

Kočky bezesporu nejvíce potěší hračky, jak škádlítka, různá mávátka, hračky ze sisálu, tak hračky se šantou kočičí či hračky s kozlíkem lékařským. Šanta kočičí (catnip) je bylina, která kočkám ještě s kozlíkem lékařským velmi voní a nazývá se tak „kočičí drogou“. Kočky jsou po nich jak divé. Neznáme jedinou kočku, které by aspoň jedna z bylin neučarovala. S hračkou se šantou nebo kozlíkem se mazlí, olizují ji, škrábouji… Hračku po hraní doporučujeme nechat uschnout a zavřít do zavařovací sklenice, aby vám dlouho vydržela „voňavá“. Ano, co si budeme povídat, zrovna ten kozlík nám moc nevoní 😀

Dvířka pro kočky žijící uvnitř i venku

Abyste nemuseli pořád chodit otvírat kočičce dveře, pořiďte jí kočičí dvířka. Instalují se do dveří a kočka jimi může kdykoliv projít tam i zpět.

Kamera pro kočky

Zajímá vás, co vaše kočka vyvádí, když zrovna nejste doma? Vyzkoušejte webkameru, díky které budete moci svou kočku sledovat po telefonu.

Zvědavé kočky milují větrání okny

Bohužel se při ventilačním větrání občas stává, že kočka v okně ve snaze podívat se ven, uvízne. Je lepší tomu předejít, je tady na to vychytávka ochranná mřížka do oken.

Automatické krmítko pro kočky

Zdrželi jste se v práci a vaše hladová kočka už doma netrpělivě přešlapuje a nemůže se dočkat vašeho příchodu, po kterém dostává večeři? Taková naštvaná kočička se vám může nepěkně odvděčit, proto doporučujeme pořídit jí automatické krmítko pro kočky. Ušetří vám nervy a možná také zničený nábytek 😉

Hlavolamy pro kočky

Máte doma kočičku, která potřebuje zhubnout? Máme pro ni řešení. Kupte jí interaktivní dávkovač krmení.  My máme vyzkoušený tento, říkáme mu hlavolam pro kočky. Kočka se tak zabaví, krmení jí vystačí na delší dobu a ještě u toho spálí pár kalorií 🙂 Máme to ověřené!

Pelíšek pro kočky pro mrazivé dny

Kočky milují teplo a pohodlné pelíšky. Co obojí spojit a pořídit kočce závěsný kočičí pelíšek na topení nebo kočičí pelíšek na parapet? Vaše kočka si ho zamiluje!

Kočka na balkoně v bezpečí díky kočičí síti

Chcete kočku pouštět na balkon, ale bojíte se, že by z něj mohla spadnout? Kupte jí a nainstalujte kočičí síť, díky které bude na balkoně v bezpečí i bez vašeho dozoru.

Kočky milují vodu z kočičí fontány

Že vaše kočka ještě nemá vychytávku zvanou kočičí fontána? Jsme si jisti, že ji pořízením fontány pro kočky velice potěšíte.

V boji proti klíšťatům

Přisání klíštěte je lepší předcházet antiparazitálním obojkem, antiparazitálním sprejem nebo antiparazitálními kapičkami spot-on Frontline, se kterými máme velmi dobré zkušenosti. U koček volně se pohybujících venku je užíváme z bezpečnostních důvodů raději než obojky.

Největší hovadina roku…

Ano, pro náš je to sice nepochopitelná blbost, ale když kočkám se tolik líbí…hračka pro kočky s motýlky…Funguje na baterky a po stisknutí tlačítka se motýlek na drátku začne pohybovat. Vždyť to říkáme, prostě blbost!

Portrét kočičky pro jejího majitele

Chcete mít doma originální portrét své kočičky nebo ho věnovat jako dárek? Navštivte web www.baklart.cz a objednejte si jedinečnou kresbu pastelkami.

Pro milovníky koček

Je nám jasné, že když milujete kočky, musíte je mít prostě všude. Nezbytné drobnosti pro milovníky koček najdete tady.