Dárky pro hlodavce

Jistě nám zde odpustíte, že jsme do sekce hlodavců zařadili z technických důvodů i králíka, který hlodavec není…Děkujeme 🙂

Hlavolam pro hlodavce, aby i krmení byla zábava

Protože jsou králíčci velmi inteligentní zvířata, jistě je potěší hlavolam pro králíky. Pod jednotlivé vyndavací části hlavolamu se schovají pamlsky, které pak králíček hledá.

Dřevěná klec jako designový prvek do vašeho bytu

Vadí vám plastové klece a jejich hrozné barevné provedení? Úplně vás chápeme. My jsme to vyřešili tak, že jsme morčatům pořídili krásnou dřevěnou klec, která je zároveň designovým prvkem našeho bytu a všichni ji obdivují. Dřevěná klec je opracována tak, aby ji nepoškodila moč, dá se tedy lehce omýt a desinfikovat. Tato dřevěná klec je vhodná i pro králíčka.

Pohodlný vlněný pelíšek pro hlodavce

Nikdy bychom to do hlodavců a králíčků neřekli, ale víme, že vlněný pelíšek si prostě zamilují. Nejvíce oblíbený je u morčat, křečků a králíčků.

Lehce přenosná klec pro hlodavce

Pokud s králíčkem nebo morčaty někdy cestujete, víte, jak složitá je přeprava klece. Je tady však jedno velmi pohodlné řešení, a tou je nylonový výběh pro hlodavce, který funguje jako praktická, skládací přenosná klec pro zvířata. Jednoduše se složí, je lehká a dá se prát. My si ji nemůžeme vynachválit.

Ohrádka pro bezpečné běhání po trávě

Králíčci a morčata milují běhání po trávě a její spásání. Určitě je potěší venkovní ohrádka pro hlodavce či výběh pro hlodavce. Některé mají i vrchní díl, který brání napadení zvířete predátory. Pokud přes ni přehodíte nějakou látku, poskytnete tak zvířeti potřebný stín ve slunných dnech. Zvíře však nikdy nenechávejte bez dozoru a dopřejte mu dostatek pitné vody. Naše nejoblíbenější ohrádka pro králíčky a morčata je tato, a to proto, že se nerozkládá na jednotlivé díly, ale všechny drží pohromadě, takže je složená a rozložená prakticky do pár vteřin.

Manikúra pro hlodavce z pohodlí domova

Drápky hlodavců a králíčků neustále dorůstají. Proč ale zvířata kvůli tomu stresovat přepravou k veterináři, když drápky můžete ostříhat doma? Jen je potřeba k tomu mít vhodné náčiní. Budou se vám tedy hodit tyto nůžky na drápky a nebo tyto kleštičky na drápky.

Říjen 2020
Po Út St Čt So Ne
     
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031